Gorący mózg Markleya: Ho Ho Holiday

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Wayne Markley

Wayne Markley

Ponieważ Święto Dziękczynienia odbędzie się w tym tygodniu, a wakacje nadejdą bardzo wkrótce, od dwóch do czterech tygodni w zależności od twoich wierzy, wierzyłem, że sformułuję zalecenia dotyczące wakacji dla twojej rodziny, przyjaciół, a nawet siebie. Kilka z tych książek jest zupełnie nowe, a kilka z nich pochodzi z lat, ale wciąż są fantastycznymi prezentami. Kilka z tych książek, o których rozmawiałem w przeszłości, jednak wciąż się utrzymują, a także tworzą fantastyczny prezent. Starałem się zaoferować szeroki wybór dla wszystkich grup wiekowych, a także szeroką gamę materiałów dla wielu różnych rodzajów fanów.

Bone vol. 1

Bone jest najlepszym sprzedawcą od wielu lat, a także jest jedną z najlepszych książek dla młodych dorosłych, a może nawet młodszych czytelników. Jest to fantastyczna historia o trzech kuzynach kości, a także ich nieszczęściach, a także o pomocy wspaniałemu cierniowi. Te historie Jeffa Smitha z czasem stały się znacznie lepsze, ponieważ obecne wersje Scholastic mają pełny kolor, a także dziewięć tomów. Istnieje również całkowity omnibus z całą sagą w chwalebnym kolorze za ogromny koszt, jeśli naprawdę chcesz kogoś zepsuć. Podczas gdy Bone była najlepszym sprzedawcą młodszych czytelników, jest naprawdę idealna dla odwiedzających w każdym wieku. Jest pełen atrakcyjności, a także dowcip, a także opowiadanie historii są zarówno kapryśne, jak i fascynujące. Każda strona prowadzi gościa, a także Bone Boys On New Adventures. Istnieje również wiele innych książek, które wiążą się z serią Bone, takie jak Wysokie Tales, Rose, a także poszukiwanie stymulatu (trylogia powieści prozy napisanych przez Toma Snigoski z art. Jeffa Smitha).

RIP Kirby

Rip Kirby łączy dwie z moich preferowanych rzeczy, opowiadań detektywistycznych, a także pasków gazet. Rip Kirby był rozwojem Mistrza Alexa (Secret Agents X-9, Flash Gordon) Raymond. Ten codzienny pasek jest wierzący, w którym historie są globalne, złożone, stymulacja jest błyskawiczna, a sztuka zapiera dech w piersiach. Jest to jedyny codzienny pas, bez niedziele, więc cały bieg jest w kolorze czarnym, a także białym. IDW wykonało fantastyczne zadanie przedrukowania paska. Wykonali cztery tomy, zbierając całkowitą pracę Alexa Raymonda (od samego początku w 1947 r.), A także wykonali trzy tomy, zbierając paski Johna Prentice’a, które przejęły pasek, gdy Alex Raymond został zabity w wypadku pojazdu. Prentice już pomagał Raymondowi w chwili jego śmierci, więc był racjonalnym zamiennikiem, a sztuką we wczesnych tomach wygląda jak Raymond. W późniejszych tomach (na przykład siedem) Prentice powoli porusza się we własnym stylu, który jest prawie tak wielki jak Raymond, a także znacznie lepiej niż większość innych. Wszystkie historie zostały napisane przez Freda Dickersona, zarówno dla Raymonda, jak i Prentice, aby zapewnić, że element nie przegapił rytmu. Fascynujące jest również zauważenie, że fantastyczny Al Williamson był asystentem Prentice, a także wielu z tych pasków. Do tej pory istnieje siedem tomów, a także na wiosnę, która przyniosłaby przedruk paska, który przyniósłby przedruk paska tak samo jak 1967. Każdy rodzaj tych przystojnych tomów byłby idealnym prezentem.

Nancy

Fantagraphics powoli zbiera wszystkie codzienne paski gazety Nancy Ernie Bushmiller. Do tej pory są trzy tomy, które zbierają całkowity przebieg w latach 1943–1951. Nancy jest paskiem dla wszystkich grup wiekowych, a także czasami jest uroczy, a także niemal surrealistyczny pas. Styl Bushmillera może wydawać się surowy, a nawet niewygodny, jednak im więcej czyta tych pasków, tym bardziej zostajesz wciągnięty w jej świat. Gagy są czasami nieprzyjemne, a także w innych czasach są tak innowacyjne, że pytasz, skąd Bushmiller kiedykolwiek otrzymał koncepcję. Nancy ma kult wokół świata, który przestrzega (na czele przez Denis Kitchen), a także pasek może się początkowo odłożyć, jednak zdecydowanie motywuję do odebrania jednego z trzech tomów, ponieważ z pewnością wywołają uśmiech na uśmiech ktokolwiek twarz, a nawet twoja własna.

Fantastyczne cztery legendarne kolekcja obj. 20

Od dawna zasugerowałem legendarne kolekcje Marvela. Ostatnio Marvel zakończył ważną serię, a także wygląda na to, że również kończą arcydzieły w miękkiej oprawie. Na szczęście dzięki legendarnym kolekcjom Marvel oferuje szeroki wybór swojego tradycyjnego materiału w przystępnych cenach, pełnych kolorach, ogromnych (ogólnie 20 problemów na kolekcję). Legendarne kolekcje są ponumerowanymi seriami przedrukowanymi przez całą sekwencję całego materiału. Na przykład wielki cztery legendarne kolekcja obj. 20 zbiera większość wielkich czterech Walta Simonsona, problemy nr 334-346. Great Four Legendary Collection Vol. 1 zbiera pierwsze 20 ProbleMS of the Great Four. Z czasem Volumes 2 z 19 przedrukuj wielkie cztery problemy #21 z #333. Z czasem te legendarne kolekcje przedrukowają całkowitą liczbę wszystkich ich głównych postaci. Te książki są duże, z jasnym białym papierem, fantastycznym kolorowaniem, a także dodatkami, które sprawiają, że są to fantastyczne opakowanie. Byłbym również niedoceniony, gdybym nie wspomniał o stylu pakietu, który jest również na najwyższym poziomie, a także wygląda fantastycznie na każdym półce na książki. Do tej pory Marvel wykonał legendarne kolekcje Great Four, Avengers, Moon Knight, Daredevil, Silver Surfer, Iron Man, Thor, Captain America, Fantastic Spider-Man, a wkrótce wkrótce Wolverine, a także X-Men.

Walt Disney’s Donald Duck Christmas Treasury Box Set

Zestaw Walta Disneya Donald Duck Skarb Prezent zbiera dwa tomy z całkowitej biblioteki Disneya Carla Bark, a także przykleja je w wspaniałym slipce tworzący wspaniały prezent świąteczny. Dostajesz dwa tomy carla Bark’s Donald Duck Hardcovers, które są radością do sprawdzania, a także patrząc, ponieważ materiał Barks jest przedrukowany metoda, którą miał być, na białym papierze z fantastycznym zabarwieniem, a także wszelkiego rodzaju Dodatki, w oszałamiającym formacie twardej. Głównymi historiami w tych dwóch tomach są klasyki, Boże Narodzenie na Bear Mountain, a także Boże Narodzenie dla Shacktown. Oprócz tych pełnej eposu istnieje wiele opowiadań, a także gagów Carl Barks, aby zaokrąglić każdą kolekcję. Jak wspomniałem na moim ostatnim blogu, mówiąc o Don Rosa, Carl Bark był idolą Rosę, a także te książki pokazują, dlaczego. Barks był bez pytania, zarówno genialny, jak i był największym wpływem na historię Disney Ducks. W końcu wyprodukował wuja Scrooge, Gyro Gearloose, a także wiele innych czarterów. Ten zestaw dwóch tomów jest idealnym prezentem lub gościem w każdym wieku, zarówno młodych, jak i starszych, a także opakowanie krzyczy Boże Narodzenie. (Uwaga redakcyjna: Christmas on Bear Mountain to prawdziwy skarb, który zawiera wprowadzenie Scrooge McDuck.)

Fantastyczne skarbowe opowieści o komiksach świątecznych

Fantastyczne skarbowe historie komiksów świątecznych pod redakcją Craig Yoe to fantastyczny prezent dla każdego rodzaju fanów komiksów. W tej luksusowej kolekcji twardej okładki Yoe wybrała wyjątkowo najlepsze historie świąteczne z lat 40. i latach pięćdziesiątych), a także umieścił je w jednym kolorze w twardej oprawie. Na tych stronach odkryjesz wszystko, od Walta (Pogo) Kelly’s Santa Claus Stories po klasyki Johna Stanleya. Na tych 178 stronach jest 21 opowieści, a wszystkie z nich są pełne świątecznych radości. Niemożliwe jest sprawdzenie tej książki, a także nie odkryć się w świątecznym duchu, zanim skończysz, co jest tylko jednym z powodów, dla których ta książka stanowi fantastyczny prezent.

Wszystko, co wymieniłem tutaj, to moje wybór prezentów świątecznych. Chętnie dostarczyłbym wszelkiego rodzaju te książki dowolnej jednej z moich kolegów z Westfield. Ale stwierdzając, że cokolwiek tu napisałem, jest moim punktem widzenia, a także nie pokazuje myśli ani opinii Westfield Comics. Z zadowoleniem przyjmuję komentarze lub rekomendacje dotyczące innych sugestii dotyczących prezentów. Co według ciebie, co poleciłem? Każdy rodzaj i wszystkie myśli są mile widziane na mfbway@aol.com.

Dziękuję Ci.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.