Dynamite świętuje 40. rocznicę sześci miliona dolarów – seria komiksu New Season 6 rozszerza tradycyjną ciągłość telewizyjną

, że publikacja została złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

The Six Million Dollar Man: Season 6 Cover autorstwa Alexa Rossa

8 października 2013 r., Mt. Laurel, NJ-Nowojorski Comic-Con Ogłoszenie: Dynamite, a także NBCuniversal Television Consumer Products z przyjemnością ujawniają, że ceniony bohater akcji telewizyjnej pułkownik Steve Austin będzie świętować swoją 40. rocznicę, powracając do komiksów w komiksach w komiksach w komiksach w komiksach w komiksach Nadchodzące sześć milionów dolarów: seria sezonu 6, niezwłocznie przestrzegająca tradycyjnej ciągłości telewizyjnej. W nadchodzącym Six Million Dollar Man: Season 6 Comic, obejmując komponowanie nagradzanego autora Jamesa Kuhorica (Army of Darkness), a także grafiki Juana Antonio Ramirez, nadchodząca seria Comic Six Million Dollar Man: Season 6, wprowadzi z okładkami legendarnego malarza Alexa Rossa (Kingdom Come).

Sztuka z problemu nr 1 autorstwa Juana Antonio Ramireza

Bezpośrednie kontynuacja tradycyjnego serialu telewizyjnego, seria sezonu 6 stawia Steve’a Austina i jego zaufanego przewodnika Oscara Goldman przeciwko nieuczciwej frakcji OSI. Nowy rodzaj środka infiltracyjnego jest niezbędny dla zdradzieckiej gry władzy – tak, który jest robotyczny, a także całkowicie posłuszny zdrajcom. Czy bezduszne urządzenie może sprawić, że pierwszy na świecie może być przestarzały? Six Million Dollar Man: Sezon 6 będzie miał szczególny urok dla długoletnich fanów, ponieważ niesławny złoczyńca debiutuje po raz pierwszy w ciągłości historii z zaciętym i przerażającym celem. Ponadto funkcja Austina jako pilota NASA powróci na znaczącą pozycję, ponieważ spiski, w tym innowacje pozaziemskie, a także bliskie spotkania zakorzenią się w OSI.

Sztuka z problemu nr 1 autorstwa Juana Antonio Ramireza

„Możliwość opowiedzenia historii o Steve Austin to ambicja dożywotnia”, stwierdza pisarz James Kuhoric. „Sześci milionów dolarów był kamieniem węgielnym pozytywnych wspomnień młodzieżowych i utknął ze mną przez trzy dekady. Koncepcja faceta, który mógłby robić wszystko, czego chciał, jednak zawsze wybrany do zrobienia „właściwej rzeczy”, urzekł mnie. Czas, a także raz, Steve pokazał nam, że to naprawdę nie urządzenie sprawiło, że facet był wyjątkowy, to facet uczynił maszyn wyjątkową. To trochę stymulują dzieciństwo, ten ukryty klejnot, który kazał mi robić to, co najlepsze, utknąłem ze mną przez cały ten czas. Za każdym razem, ponieważ słyszałem unikalną sekwencję ocen kredytowych, zostałem przywrócony do czystszego umysłu – takiej, w której można rozwiązać każdy problem z kończynami bionicznymi, krzywym uśmiechem, a także zwiększoną brwią. ”

„Kiedy mężczyźni w Dynamite przedstawili bioniczny facet Kevina Smitha (współczesne ponowne wyobrażenie o postaci), co miesiąc sprawdzałem to lojalnie, jednak nadal tęskniłem za oryginałem”, stwierdza Kuhoric. „Kiedy Dynamite autoryzował mój boisko do kontynuacji oryginalnej serii wybierającej po ostatnim piątym sezonie telewizyjnym, zrozumiałem, że muszę przywrócić wszystkie rzeczy, które uczyniły mnie wyjątkowym w ciągu dnia. Książka ma szczególny wygląd, a także będzie funkcjonować wiele głównych postaci z serii. Wydostaliśmy się z naszej metody, aby wykorzystać „Kung Fu powolny ruch”, efekty hałasu, a także wszystkie osobliwości tego wieku, więc komiks wydawałby się oryginalnym serialem telewizyjnym. ”

Bionic Guy odwraca się po Juana Antonio Ramirez

Kuhoric komentuje prace artystyczne: „Kiedy zobaczyłem pierwsze zmiany artysty Juana Ramiereza, byłem zdumiony. Jego zdjęcia wywołały wszelkie wyjątkowe, jakie zawsze widziałem w serialu, a także przyniósł na stronach świeżego bardziej współczesnego wyglądu. Dynamite zrobiłby jeszcze bardziej, zmuszając Alexa Rossa do pomalowania głównych okładek nowej serii. Jako fan komiksu dożywotni, to prawdziwy zaszczyt, aby wielu płodnych malarzy w branży przyczyniło się do jego niesamowitej pracy nad jedną z moich historii. Cokolwiek z tej nowej serii zakończy się za nią fanami życia. ”

Oscar Goldman Turnaround autorstwa Juana Antonio Ramirez

Wielokrotnie nagradzany malarz, a także ikona rynku Alex Ross nie tylko oferuje okładki na sezon 6, ale także przedstawił książkę, aby ustanowić długą historię figur akcji SMDM w jednym z wielu przerażających złoczyńców franczyzy. „Zabawka Maskatron była moją preferowaną zabawką dorastającą”, stwierdza Ross. „Bawiłem się z nim na śmierć, zamieniając go w różne postacie niż sześcioł milionów dolarów, oprócz innych postaci z komiksów, w które mógłbym to zmienić. Jestem podekscytowany, że mogę pomóc w ożywieniu pełnej historii. ”

„Wybierając wydarzenie fanów serialu, wydawało się, że dostarczenie szóstego sezonu było idealne”, stwierdza Nick Barrucci, CEO, a także wydawca Dynamite. „Chcieliśmy rozwinąć się na mitach, a także to zrobić, czuliśmy, że muszą być nowi złoczyńcy. W dyskusjach rozważaliśmy: dlaczego nie wprowadzić do seriiZłoczyńca, który fani zrozumieliby z zabawek, mimo że nie było go w serialu telewizyjnym? Dlaczego nie mieć złoczyńcy, który może być Jokerem do Batmana Steve’a Austina, czy lekarza Octopus z Spider-Mana? Dokładnie jak wypchnąć kopertę? Jako muszę powiedzieć, Jim wziął koncepcję Alexa i biegał z nią. Nowi, a także istniejący fani będą w tym czasie zaskoczeni, a także opiekę, która została stworzona do połączenia serii, która pomoże świętować 40. rocznicę Steve’a Austina, a także nie tylko. ”

Aby uzyskać sztukę, a także wiele informacji, odwiedź :.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.