C dotyczy komentarza: podgląd nr 272

Ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Josh Crawley

~

Panie, a także panowie, chłopcy, a także dziewczęta, dzieci w każdym wieku; Westfield Comics z dumą wnosi do Ciebie… podgląd #272 !!!

~

Całkowity główny super suptakularny

Całkowity główny Super Slacktacular TPB

Nie widziałem niezwykłych ołówków Douga Mahnke’a, dopóki nie zacząłem czytać Supermana: Guy of Steel Run, napisanego przez Marka Schultza, a także nie będąc typem osoby do przeszukiwania problemów, ta kolekcja jest bardzo mile widziana. Jedyną rzeczą, o którą naprawdę się martwię, jest wysoka jakość reprodukcji. Naprawdę mam nadzieję, że nie jest to strona po stronie słabych skanów, ponieważ zbiory materiału, które mogą być.

Oczywiście również odkrywam, że większość ludzi nie jest tak wybredna jak ja pod tym względem, więc może to być sporna.

~

Madame Xanadu Tom 4: Dodatkowy sensory

Madame Xanadu Tom 4: Dodatkowy sensory

Jeśli sprawdziłeś moją ocenę tomu 1, najprawdopodobniej (bardzo słusznie) odgadłeś, że bardzo patrzę w przyszłość na wydanie tego tomu, słodko -gorzki finał serii.

~

Walter Simonson’s The Mighty Thor: Edition Artist’s Edition

The Mighty Thor: Edition Waltera Simonson

Szczerze mówiąc, jeśli muszę coś przekonać, aby cię przekonać do zakupu tej książki, najprawdopodobniej nie powinieneś jej kupować… ponieważ nie ma obrazy dla Stana Lee lub Jacka Kirby’ego, jednak najprawdopodobniej są to najlepsze komiksy Thora. (Widzisz, to tak samo prawdę, że nawet nie wykorzystałem tak dobrze, jak wykrzyknik.) Prawie dwa lata temu?). Mówiąc o diabłach, sprawdź tę niesamowitą kolekcję szkiców Stevensa z IDW w tym miesiącu!

~

Parker: The Martini Edition

Parker: The Martini Edition

Nie tylko ma elegancką nazwę, ale może podwoić się jako śmiertelna broń (jeśli możesz sobie poradzić, aby rzucić ją w kogoś).

~

Czerwone skrzydło

Czerwone skrzydło nr 1

Zakładam, że do tej pory założę, że wszyscy zrozumieliście, że jest to dokładnie ten sam Jonathan Hickman, który komponuje niesamowite cztery (a jeszcze niedawno FF, co oznacza zarówno pierwsze gospodarstwo domowe, jak i przyszłe, w zależności od tego, kto tam jest), S.H.I.E.L.D., a także niektóre tytuły należące do Stwórcy, takie jak Red Mass for Mars, The Nightly News, a także Pax Romana. Ponadto nie należy go mylić z Troyem Hickmanem, zwycięzcą pilotażowego twórcy Twilight Guardian, który właśnie się zakończył.

Naprawdę jednak chciałem to wyświetlić, ponieważ moja dobra przyjaciółka Rachelle Rosenberg robi kilka kolorów dla książki. Jej prace można niedawno zobaczyć w lekarzu Who: A Fairytale Life, Captain America Saga Korvac, a także potencjalnie moja ulubiona, Nama Women of Marvel One-Shot.

Może to być również zabawny nowość dla fana Detroit Red Wings w twoim życiu.

~

Avengelyne

Avengelyne #1 (okładka B – Gieni)

Chciałbym być błędnym, ponieważ jest to książka Rob Liefeld Controls, moje naprawdę nadzieje nie są tak wysokie. Podoba mi się jednak wygląd sztuki Owena Gieniego tutaj. Przypomina mi to nieco mniej kreskówki Josh Howard. Podobnie, aby pomóc ci zostać złapanym, dlaczego nie sprawdzić podcastu Avengelyne od dobrych ludzi w ramach obrazu?

~

Żniwiarz

Żniwiarz #2

Nie jestem raczej pewien, że kiedykolwiek sprawdziłem pierwszą książkę z tej serii z długiego, długiego back (siedem lat temu; scenariusz Roberta Kirkmana z historii Cliffa Rathburn, jeśli pamięć mi służy), jednak podgląd sztuki ma a Skąpo odziane, dziwne i wyglądające na demonię, więc rozumiesz, że to sprawdzę.

~

Królowa bomby: gang bang

Królowa bomby: gang bang tpb

Jestem fanem „wersji reżysera” rzeczy, nawet jeśli w komiksach zwykle jest to tylko komentarz, a nie szkice, a nie materiały rekultujące.

~

Dziwna kobieta omnibus

Dziwna kobieta omnibus hc

Chciałem tylko zwrócić uwagę, że mój przyjaciel, Micah Farritor, również narysował problem tej serii. Możesz go zrozumieć z takich tytułów, jak nocne trippery, a także białe ogrodzenia pikiet.

~

Czapka i Thor! Mściciele

Czapka i Thor! Mściciele

Szczerze mówiąc, nie chcę nawet podawać linku do tego, ponieważ jestem znaczącym fanem Rona Lima (zwłaszcza jego ucieczki w Captain America), a także moje uczucia wobec kostiumu filmowego są bardzo dokładne przeciwieństwo że. Jestem także ogólną koncepcją, że tworzenie komiksów funkcjonujących „postacie z filmów” jest zbędne. Te postacie były już w wielu komiksach, a także jeśli postacie różnią się od komiksów, dlaczego te filmy mają na nich swoje imiona, a także dlaczego powinniśmy je oglądać?

~

I niestety, w tej notatce, zadzwonię do tego tydzień. Dostosuj się jednak w przyszłym tygodniu, bo… reszta… podglądów.
~

Śledź moje tweety, napisz do mnie, a także pamiętaj, aby zachować EWychodzisz na Westfield Comics Facebook.

Josh Crawley może, ale nie musi być klawiaturą dla Everclear. Zdecydowanie sugeruje, że nie zakłada się, że jest.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.