Savage Avengers #5 utrwala niechętną grupę morderców.

Zespół Avengers, w tym najbardziej śmiercionośne wojownicy Marvela, ma sens. X-Men mają swój zespół X-Force, a nawet Asgard otrzymuje własną drużynę, Strikeforce. Musi być zespół ludzi przygotowanych do robienia tego, czego nie zrobią inni bohaterowie. Oprócz końca Savage Avengers #5, ten zespół połączyła się we krwi.

Dużo krwi.

Savage Avengers #5 jest odpowiednio, znacznie więcej akcji niż historia

Savage Avengers #5 kończy pierwszą historię dla nowego zespołu. Czarnoksiężnik Kulan dał Ziemi boga szpiku, Jhoutun Lau. Lau jest Twoim wspólnym urodzonym w gwiazdce, a także staje się większy, a także silniejszy z każdą osobą, którą je. Rozumiesz faceta. Zazwyczaj wygląda na to:

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Wygląda jak mój stary szef, Fred. (Marvel Comics)

Podobnie jak wiele ogromnych apokaliptycznych stworzeń, które pożerają Ziemię, nasi dzicy Avengers pokonują go w nieco mniej niż 5 sekund – i w dziki sposób:

Po prostu… owwwww. (Marvel Comics)

Tak, to jest jad, a także Conan Hammering Wolverine’s Claws w czaszkę Boga szpiku. Okazuje się, że jest to skuteczne – Boża stworzenie eksploduje, a także pokrywa je wszystkie we krwi. Wygrali! Yay!

Tak, prawda?

Może nie. Wydaje się, że Gath ma tutaj większy plan, który obejmuje Savage Avengers pokonujący Jhoutuna Lau. Oświadcza, że ​​krew Boga przynosi infekcję, a także sześciu z nich – konstrukcji barbarzyńca, lekarza Voodoo, Elektra, Venom, Wolverine, a także Punisher – będzie niewolnikami jego woli w ciągu roku.

Ten problem Savage Avengers jest zarówno antyklimatyczny, jak i satysfakcjonujący w tym samym czasie

Bitwa z Bogiem szpiku z pewnością nieco się nieco zakończyła, a także Expose Gath była nieco złoczyńcą wąsów, jednak nadal jest fajnie. Najlepszym komponowaniem Gerry’ego Duggana jest, gdy oficjalnie czyni je zespołem „Avengers”. Żaden z nich nie chce być nazywany „Avengers”.

Cholera, nie chcę być mścicielem! (Marvel Comics)

Przepraszam, Elektra i Wolvie – jesteś Avengers, jeśli ci się podoba, czy nie.

Sztuka jest najlepszą częścią Savage Avengers #1-5

Sztuka Mike’a Deodato jest niesamowita. Nie widzę, aby ta seria działa bez niego. Niestety, Savage Avengers #5 będzie jego ostatnim problemem. Nie tylko w serii, jednak w Marvel w ogóle. Pomógł domowi koncepcji przez 24 lata. Przynajmniej jego ostatnia praca jest podobnie kilka jego najlepszych.

Grade: Będziemy za tobą tęsknić, Mike!

(Marvel Comics)

Wyróżniony obraz: Savage Avengers #5, Marvel Comics

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.