Wywiad: Garth Ennis on the Boys: Drogi Becky z Dynamite

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

The Boys: Drogi Becky #1

Garth Ennis jest popularnym współtwórcą Preacher, a także popularnym pisarzem takich serii, jak Battlefields, Hitman, Punisher, The Demon i wiele innych. Jest także współtwórcą chłopców, podstawy popularnego serialu Amazon i powraca na ten świat z chłopcami: Drogi Becky z Dynamite. Ennis dzieli się znacznie więcej w tej ekscytującej serii z Rogerem Ashem z Westfield.

Westfield: Dlaczego zdecydowałeś się wrócić do świata chłopców?

Garth Ennis: Zidentyfikowałem tę serię, z pozornych powodów, i przyszło mi do głowy, że jedyną postacią, którą zawsze chciałem napisać znacznie więcej, była Becky Butcher. Rzuca długi cień na historię, jeśli chodzi o to, co jej los napędza jej męża, a jednak pojawia się tylko w dwóch odcinkach. Czułem, że zasługuje na jasny wstrząs. Nie boli, że zawsze zachwycałem jej pisanie- ona jest taką dobrą osobą, a jej sceny z rzeźnikiem pozostają jedną z głównych atrakcji oryginalnej serii.

Westfield: Jeśli ludzie znają tylko młodych chłopców z serii Amazon, czy to dobry skok na punkt, aby doświadczyć młodych chłopców w komiksach?

Ennis: Najlepszym punktem skoku dla nowych czytelników jest księga jedna z zebranych edycji, z powrotem, gdzie to wszystko się zaczęło, a Billy Butcher syknął ciemno z ławki parkowej.

Młodzi chłopcy Omnibus vol. 1

Westfield: Czego mogą się doczekać serii?

Ennis: Dziesięć lat po wydarzeniach z oryginalnej serii Hughie odkrywa list napisany przez rzeźnika do jego żony Becky. W retrospekcji odwiedzamy oryginalny skład młodych chłopców, prowadzony przez pułkownika Grega Mallory’ego z Butcherem jako jego drugi dowódca. Zespół zbliża się do punktu zwrotnego w kontaktach z Supes, a Butcher odczuwa potrzebę przyspieszenia – kłopoty polega na tym, że odczuwa również pewne wątpliwości co do jego gwałtownego nowego życia, wątpliwości inspirowane utrzymującym się wpływem Becky.

Będzie mnóstwo akcji i mrocznego humoru, ponieważ MM, Frenchie i kobieta pójdą do pracy w swoim niepowtarzalnym stylu, a Butcher z pewnością zabrudzi z nimi ręce. To powiedziawszy, zobaczymy go na jego wielu refleksyjnych, zajmujących się konfliktem wewnętrznym w sposób, który jest dość niespotykany dla tej postaci. Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, historia Butchera jest historia człowieka, który stracił miłość swojego życia (i szansę na odkupienie, które poszło z nią) do przemocy.

Westfield: W przeszłości pracowałeś z artystą Russem Braunem. Co sprawia, że ​​jest to dobra współpraca?

Ennis: Wielki gawędziarz, wielkie poczucie charakteru, nie ma czasu na myślenie i zrozumienie scenariusza. Russ stoi wraz z moimi preferowanymi współpracownikami pod tym względem-mężczyźni tacy jak Steve Dillon, Carlos Ezquerra, Jacen Burrowes, Goran Parlov, Peter Snejbjerg i in.

Specjalna oferta! Chłopcy: Droga Becky #1 jest dostępna na WestfieldComics.com za większą niż typową zniżkę, a także specjalnie wyceniony pakiet dwóch pierwszych problemów.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.