Dynamite przyjemność rozszerza się o nowe zabawki i gry dynamitu dywizji

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

Logo Dynamite

30 września 2013 r., Mt. Laurel, NJ-Dallas Toy Fair Ogłoszenie: Dynamite Entertainment, wiodący wydawca oryginalnych i licencjonowanych komiksów, powieści graficznych i e-booków, z dumą ogłasza tworzenie nowego dywizji, Dynamite Toys and Games, Poświęcony produkcji i produkcji figurek akcji, nowości, kart do gier, gier planszowych i innych.

„Wraz z nadejściem naszej dziesiątej rocznicy w 2014 r. Czas jest idealny na rozszerzenie nowych kategorii, opracowania niesamowitych przedmiotów kolekcjonerskich w oparciu o nasze mnóstwo postaci należących do firmy oraz rozwijać naszą obsługę, aby uwzględnić nowe ekscytujące licencje”, mówi Nick Barrucci, CEO i wydawca Dynamite. „Dynamite zajmuje obecnie szóste wiele słynnych sprzedawców komiksów i powieści graficznych do Diamond Comic Distributors, wiodącego dystrybutora Ameryki Północnej na rynku specjalistycznym w komiksach. Dzięki znacznym korzyściom w sprzedaży produktów pomocniczych, takich jak zabawki, nowości i gry w ceglanych komiksach i sklepach specjalistycznych, rynek jest gotowy do ekspansji, a jako uznany i zaufany dostawca dla naszych partnerów detalicznych, Dynamite będzie weryfikacji być liderem w tworzeniu i zbywalności oryginalnych i licencjonowanych towarów. Nasze doświadczenie w produkcji produktów 3D, w tym naszych udanych licencjonowanych posągów, zainspirowało to ekspansję. Od kilku lat budujemy w kierunku dynamitowych zabawek i gier, czekając na specjalną okazję, aby ponownie wejść na rynek 3D, a nasza dziesiąta rocznica to ten moment. ”

Logo sześciu milionów dolarów

Początkowe planowane wydania obejmują następujące właściwości:

40. rocznica sześciu milionów dolarów

Chaos Comics, za pomocą ponownie wprowadzonej marki Eternal Toys

Czerwony Sonja

Armia ciemności

Vampirella

Logo Chaos

„Nasza rocznica w 2014 roku pojawi się nowe ekscytujące wydania, w tym dane akcji, posąg i nowości dotyczące sześciu milionów dolarów, w czasie, aby świętować 40. rocznicę postaci”, mówi Barrucci. Prowadząc do 2015 r., Dynamite Toys and Games planuje rosnąć ekologicznie, opierając się na partnerstwach licencyjnych, ujawniając nowe licencje w nadchodzącym roku, a także opracowując nową linię postaci opartych na ich popularnej postaci horroru Vampirella, odzwierciedlając czterdzieści pięć lat postaci na czterdzieści pięć lat postaci publikacji. Dywizja zabawek przywróci także markę Eternal Toys, powiązaną w latach 90. z Chaos Comics Library of Bohaters, na limitowaną edycję klasycznych rzeźb, w tym takich figurek jak Evil Ernie, Chastity, Jade, Lady Demon, Purgatori i więcej .

„Mamy szerokie plany dotyczące dynamitowych zabawek i gier” – mówi Barrucci. „Nasze początkowe plany i prognozy dotyczące figurek akcji, nowości, kart gier, gier planszowych, kalendarzy, koszulek, pluszowych produktów i wielu innych wymaga bardzo podekscytowania. Nasze ustalenia dotyczące licencji pozwalają na produkcję i dystrybucję za pośrednictwem wielu kanałów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Kupcy i fani na całym świecie mogą spodziewać się promocji tematycznych, w tym takie tematy oparte na gatunku, jak dynamite kobiety, science fiction, fantasy, miecz i czarownice, magia, horror i wiele więcej. Nasza ekspansja tutaj na nowe rynki utoruje drogę do wybuchowej drugiej dekady Dynamite jako najlepszej przyjemności i dostawcy towarów, i nie mogłem być bardziej podekscytowany. ”

Aby uzyskać sztukę i wiele więcej informacji, odwiedź :.

Leave a Reply

Your email address will not be published.