Do rozważenia: Orion DC autorstwa Waltera Simonson Book One

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Robert Greenberger

Robert Greenberger

Orion autorstwa Waltera Simonson Book One

Darkseid jest obecnie w okolicy, dzięki komiksom i filmom, jednak co z jego antagonistycznym synem, Orionem? Wygląda na to, że nie dostanie się do czasu, dopóki nie ujawniony film Ana Duvernay New Gods. Do tego czasu możemy rozkoszować się jego komiksami, zaczynając od Oriona przez Walter Simonson Book One.

W 2015 r. DC Comics zebrał cały czwarty światowy materiał Walta w ostrożnym omnibusie, a także otrzymujemy ekonomiczne kompilacje handlowe. Tutaj składa hołd doskonałemu Jackowi Kirby’emu, uhonorując innowacyjną genialną męską przygodę.

Na 100. urodziny Jacka w zeszłym roku Walt skomponował magazyn Paste o swojej pierwszej prawdziwej ekspozycji na pracę Kirby. Losowo wybrał dziwne opowieści #92, a także był ulepszony przez tę historię.

Orion #1

„Jack narysował bezwzględne polowanie. Obcy Jacka nie wyglądali jak cudzoziemcy innej osoby. Byli niebezpieczni z powodu „obcemu”. Jego bohaterowie w ogóle, obcy lub człowieka, stanowią dramat. Było coś żywego, prawie złowrogiego, w miejscach, które narysował, niezależnie od tego, czy był to bagno, w którym po raz pierwszy wylądował kosmity rzemiosło, czy dom wejścia na pokład, w którym pościg ostatnio zakończył się. Nawet kolorystyka była dziwna, pełna surowych kolorów, a także nokautów, w których jeden kolor został umyty na dużym panelu, jak surowe światło reflektorów świecące na scenie. Wiele ze wszystkich praca była niezbędna, pękająca energią nawet w tych panelach, w których postacie po prostu stały. Podobnie jak w ruchu, poruszali się z autorytetem. To było jak żaden inny komiks, jaki kiedykolwiek widziałem.

„W mikrokosmosie było to genialne Jacka Kirby’ego. Był jak żaden inny artysta, który pracował w komiksach, wyjątkowo utalentowany prywatny, który przyniósł nową wrażliwość, a także zakończenie sztuki, a także opowiadanie o amerykańskich komiksach, końcowe, które spala się do dziś. Z przyjemnością stwierdzam, że wciąż od niego odkrywam ”.

Wszystko jest oczywiste tutaj w tej książce, zbieranie Oriona nr 1-11, prezentacja ’94 #1, DC World Holiday Bash #1, Nowe Dane Trick No. As Legends of the DC World 80-stronicowy gigantyczny #2.

Simonson przedstawił swoje stworzenie, Mortalla, w Orion #6

W Comics Alliance Chris Sims zauważył: „Orion to jedno arcydzieło Simonsona, które zawsze wydaje się przeoczyć. Podobnie jak w rzeczywistości, to samo w sobie jest niezwykłe, gdy myślisz o tym, że ma jedną z najlepszych scen walki w komiksach, a także zapewniła nam największą ekologiczną latarnię wszechczasów.

„Uważam, że jednym z powodów, dla których jest tak często pomijany, jest od czasu, gdy z czasów DC pojawiło się tak wiele wspaniałych komiksów. Okres ten między 1997 r., A około 2002 r. Był jednym z najlepszych czasów dla firmy, szczególnie pod względem postaci drugiego i trzeciego. ”

Walt rozkoszuje się dokładnie tym samym, co sprawiło, że czwarty świat Kirby był tak fascynujący. Jest to kosmiczna opera na najwspanialszej skalach, pienistej mieszance legendarnej bitwy, a także intrygi pałacowej. Nic tak nie jest, jak to się wydaje, ponieważ nikogo nie można całkowicie zaufać, podczas gdy wszyscy martwią się Darkseid, a także jego wieczne dążenie do równania anty-życie. Korzystając z pełnej obsady zarówno od apokolipów, jak i nowej genezy, Walt również dodaje Legion Newsboy, pozostawiając resztę bohaterów DC, a także złoczyńców z rzeczy.

Orion #10

Otwieramy, że Orion opiekuje się wiadomością, że Darkseid może nie być jego biologicznym ojcem, ustanawiając go w przeglądaniu prawdy. Jest na Ziemi, szuka metody wyodrębnienia równania anty-życie z umysłów ludzkości, jednak należy zatrzymać, zanim cały świat zostanie zagrożony, ustanawiając legendarną bójkę problemu #5.

Są też historie tworzenia kopii zapasowych, zapewniając dobrych przyjaciół Walta możliwość gry, zaczynając od pary napisanej przez Walta, a także narysowanego przez Franka Millera, przestrzeganego przez Dave’a Gibbona. Dodatkowe spodenki pochodzą od Erica Stephensona, Erika Larsena, a także Al Gordona, Howarda Chaykina, Jepha Loeba, Rob Liefelda, a także Norma Rapmund, a także Walta, a także Art Adams. Te historie wspierają główną opowieść, przyczyniając się do fabuły, a nie prostego wypełniacza. Tak jak Walt pojawił się, a także wspomagał sprawdź scenę Kirby w czwartej serii World Series Johna Kirby’ego, płaci ją tutaj, tworząc bogatszy gobelin.

NOWOŚĆ DANYCH TRICT NIC 1

Walt skomponował, a także Jose Luis Garcia-Lopez, narysował metron, a także Orion Story dla Showcase ’94 #1, podczas gdy ponownie spotkał się ze swoim partnerem Thora Sal Buscema na Highfather, a także Orion Christmas Tale. Współpracuje z Jonem Bogdanove, a także koszt Reinhold na historii Babci Badańskiej. Krótsze prace nigdy nie sąMniej niż fascynujące, a także raczej często pouczające, więc nie można go przeoczyć.

To zdecydowanie dla fanów Walta Thora lub jego obecnego Ragnaroka, a także tych, którzy lubią te postacie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.